Кошик пустий

Про нас

Сучасне життя – це новітні технології, швидкість та стреси. Все це, останніми роками, визначає загальні тенденції розвитку нашого життя і харчова індустрія не є виключенням, тому швидка та дешева їжа стала надзвичайно популярною, хоча всі розуміють, що це «мертва» їжа. Усвідомлюючи це та, думаючи про своїх дітей, брати Парубочі замислилися над пошуком місця поблизу Києва, яке б відповідало найвищим стандартам екологічності. Таке місце з чарівними краєвидами, було знайдено у с. Вороньків Бориспільського району. Так, у 2010 році розпочиналася історія створення малого фермерського господарства сімейного типу Фермерське господарство «Парубоче», яке повинно було забезпечувати «здоровими» та «живими» продуктами харчування рідних та близьких. На той час ніхто не очікував, що ця справа з хобі переросте у створення бізнес-моделі. До якого рівня розвитку дійшла наша мрія і як виглядає територія фермерського господарства «Парубоче» ми пропонуємо вам оглянути під час ознайомчої інтернет-подорожі.

Перше і головне місце господарства – це корівник, розрахований на 182 корови. Племінне стадо сформовано у своїй більшості із українського голштинізованого типу червоно-рябої та чорно-рябої молочної породи. Корівник обладнаний молокопроводом та автоматами доїння італійського виробництва. З корівником через систему трубопроводу з’єднаний цех з виробництва молочної продукції, яка відповідає європейським стандартам та не має ніяких домішок.

Поряд з корівником розташоване місце утримання племінних биків, які мають вільний випас та відгодовуються лише натуральними кормами і можна відповідально говорити про те, що покупці будуть отримувати телятину та яловичину найвищої якості.

На іншій території господарства знаходяться ангари для зберігання та підготовки кормів, ферма з утримання свиней м’ясної породи, приміщення та випаси для птиці,  будівлі для утримання кролів. Свинна ферма розрахована на обмежену кількість тварин, з метою їх ідеального утримання. Все обладнання ферми завезено з Данії.

Особистим місцем господарства є загони, де знаходяться вівці курдючної породи. Маючи у активі господарства величезні природні випаси, забезпечується основна потреба для цієї породи – цілодобовий вільний вигул. На сьогоднішній день маточне поголів’я овець складає близько трьохсот голів. 

×
Loading...